Görev Yapmış Genel Müdürlerimiz


 
 
  Ömer DOĞANAY
24.05.2013-10.09.2016
Yavuz Selim KÖŞGER
31.05.2010-24.05.2013
 
Ercan TOPACA
03.07.2006-18.05.2007 / 15.02.2008-31.05.2010

 
Bülent KILINÇ
18.05.2007-15.02.2008

 
Mevlüt ATBAŞ
01.08.2005-03.07.2006

 
Kayhan KAVAS
29.01.2002-01.08.2005

 
Zeki ŞANAL
18.10.1999-30.07.2001

 
H. İbrahim DAŞÖZ
17.10.1997-18.10.1999

 
Enis YETER
09.09.1996-12.09.1997

 
Cengiz BULUT
26.08.1992-12.02.1993

 
Akif TIĞ
25.02.1988-16.08.1991

 
Muzaffer ECEMİŞ
01.07.1985-25.02.1988

 
Teoman ÜNÜSAN
01.05.1984-04.09.1984
26.07.1993-01.11.1995
07.03.1996-08.08.1996

 
Cahit BAYAR
03.09.1982-06.02.1984

 
Seyfettin NALİŞ
03.07.1981-02.09.1982

 
Fethi AYTAÇ
30.09.1977-02.06.1978
21.11.1979-20.06.1985
14.02.1992-01.07.1993

 
Turgut KILIÇER
24.01.1972-30.09.1977

 
Hayrettin ERSÖZ
06.10.1971-15.01.1972

 
Sedat ERDOĞAN
26.01.1966-05.10.1971

 
Adil AKTAN
30.06.1964-26.01.1966

 
H. Turgut EĞİLMEZ
01.10.1960-22.10.1962

 
Cahit ORTAÇ
23.12.1954-16.01.1960

 
Cemil KELEŞOĞLU
11.02.1952-14.12.1954

 
Sadık TÜMERKAN
07.01.1947-26.08.1950

 
Edip YAVUZ
05.08.1946-07.01.1947

 
M. Muzaffer AKALIN
25.09.1943-03.08.1946

 
Saip ÖRGE
19.04.1943-15.09.1943